Autorud Stalowa Wola

Autoryzowany Dealer Volkswagena
37-450 Stalowa Wola
ul. Komisji Edukacji Narodowej 49
tel: (15) 844 53 33
fax: (15) 844 53 42
strona: www.autorud.pl
e-mail: sekretariat.vw.stalowawola@autorud.pl


pon.-pt.:   8.00 - 18.00       sob.: 8.00 - 14.00
pon.-pt.: 10.00 - 18.00       sob.: 8.00 - 14.00
pon.-pt.:   8.00 - 18.00       sob.: 8.00 - 14.00
pon.-pt.:   8.00 - 16.00       sob.: nieczynne
pon.-pt.:   7.00 - 18.00       sob.: 8.00 - 14.00
pon.-pt.:   7.00 - 18.00       sob.: 8.00 - 14.00
pon.-pt.:   8.00 - 18.00       sob.: nieczynne

Recepcja Salonu


Salon Volkswagena Recepcja Salonu
tel. (15) 844 53 33
fax. (15) 844 53 42
recepcja.vw.stalowawola@autorud.pl


Ewelina Butryn
Recepcja Salonu
tel. 15 844 53 33


Recepcja Serwisu / Wypożyczalnia


Recepcja Serwisu
Wypożyczalnia Samochodów
tel. (15) 844 53 41
tel. (15) 844 53 44
fax. (15) 844 53 42
b.dziadura@autorud.pl
wypozyczalnia@autorud.pl



Bernadeta Dziadura
Recepcja Serwisu
tel. kom. 509 874 449
b.dziadura@autorud.pl

Katarzyna Baran
Recepcja Serwisu
tel. kom. 571 309 578
k.baran@autorud.pl


Samochody osobowe


Salon Volkswagena Dział Samochodów Osobowych
tel. (15) 844 53 33
tel. (15) 844 53 40
tel. (15) 844 53 53
fax. (15) 844 53 42
osobowe.vw.stalowawola@autorud.pl



Piotr Szkolak
Kierownik Działu
tel. (15) 844 53 60
GSM +48 797 025 015
p.szkolak@autorud.pl

Jacek Kopeć
Doradca Klienta
GSM +48 516 163 164
j.kopec@autorud.pl



Renata Rurak
Zastępca Kierownika
GSM +48 797 025 016
r.rurak@autorud.pl

Marek Gutka
Doradca Klienta
GSM +48 797 025 019
m.gutka@autorud.pl


Samochody użytkowe


Salon Volkswagena Dział Samochodów Użytkowych
tel. (15) 844 53 33
tel. (15) 844 53 51
fax. (15) 844 53 42
dostawcze.vw.stalowawola@autorud.pl



Piotr Szkolak
Kierownik Działu
tel. 15 844 53 33
tel. 15 844 53 51
GSM +48 797 025 015
p.szkolak@autorud.pl

Krzysztof Tkaczyk
Doradca Klienta
GSM +48 502 851 023
k.tkaczyk@autorud.pl


Samochody używane


Salon Volkswagena Dział Samochodów Używanych
tel. (15) 844 53 33
tel. (15) 844 53 55
fax. (15) 844 53 42
uzywane.vw.stalowawola@autorud.pl



Piotr Szkolak
Kierownik Działu
tel. (15) 844 53 60
GSM +48 797 025 015
p.szkolak@autorud.pl

Łukasz Serafin
Doradca Klienta
GSM +48 509 255 506
csu@autorud.pl


Ubezpieczenia, Kredyty, Leasingi


Salon Volkswagena Dział Finansowy
tel. (15) 844 53 39
fax. (15) 844 53 42
ubezpieczenia.vw.stalowawola@autorud.pl



Urszula Jankosz
Doradca Klienta
GSM +48 797 025 018
u.jankosz@autorud.pl

Justyna Rodzeń
Doradca Klienta
GSM +48 502 850 793
j.rodzen@autorud.pl


Części zamienne i akcesoria


Salon Volkswagena Dział Części i Akcesoriów
tel. (15) 844 53 38
tel. (15) 844 53 47
tel.fax. (15) 844 53 43
czesci.stalowawola@autorud.pl


Mariusz Czajka
Kierownik Działu
tel. (15) 844 53 38
GSM +48 797 025 022
m.czajka@autorud.pl

Grzegorz Mazurkiewicz
Z-ca Kierownika Działu
GSM +48 797 025 052
g.mazurkiewicz@autorud.pl



Krzysztof Ciba
Sprzedawca
GSM +48 797 025 062
k.ciba@autorud.pl

Tomasz Pierwocha
Sprzedawca
GSM +48 500 173 043
t.pierwocha@autorud.pl


Serwis


Salon Volkswagena Dział Serwisu
tel. (15) 844 53 41
tel. (15) 844 53 44
fax. (15) 844 53 42
serwis.vw.stalowawola@autorud.pl


Paweł Sobiło
Kierownik Działu
tel. (15) 844 53 60
GSM +48 519 465 917
p.sobilo@autorud.pl

Andrzej Nowak
Doradca Klienta
GSM +48 797 025 021
a.nowak@autorud.pl



Tomasz Wołoszyn
Doradca Klienta
GSM +48 797 025 017
t.woloszyn@autorud.pl


Blacharnia i Lakiernia


Centrum Blacharsko-Lakiernicze
tel. (15) 844 53 46
fax. (15) 844 53 42
lakiernia.stalowawola@autorud.pl


Paweł Sobiło
Kierownik Działu
tel. (15) 844 53 60
GSM +48 519 465 917
p.sobilo@autorud.pl

Piotr Szkolak
Z-ca Kierownika Działu
GSM +48 797 025 015
p.szkolak@autorud.pl



Jerzy Niemiec
Doradca Klienta
GSM +48 797 025 056
j.niemiec@autorud.pl
© Volkswagen 2014  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce